سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا عنوان کرد؛

۳ شهر قرمز کرونایی داریم/آغاز واکسیناسیون ۷۵ سال به بالا

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا، در ارتباط با وضعیت بیماری کرونا در موج چهارم، برنامه واکسیناسیون و همچنین رنگ بندی جدید شهرهای کرونایی، توضیحاتی ارائه داد.

۳ شهر قرمز کرونایی داریم/آغاز واکسیناسیون ۷۵ سال به بالا
گزارش خبر - واکسیناسیون 75 سال به بالا

به گزارش خبرنگاران جامعه گزارش خبر، علیرضا رئیسی، روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰، در پایان نشست ستاد ملی مقابله با کرونا که به ریاست حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، به ارائه گزارشی از تصمیمات و مصوبات ستاد پرداخت و روند بیماری کرونا و برنامه واکسیناسیون را تشریح کرد.

وی در ابتدا با تشکر از همراهی مردم در رعایت پروتکل های بهداشتی، گفت: در جلسه امروز مروری به بیماری کووید ۱۹ در دنیا و کشورمان داشتیم.

رئیسی با اشاره به تاخت و تاز ویروس هندی، افزود: مواردی که در کشور مشاهده شده است تحت کنترل قرار دارد.

وی ادامه داد: تعداد شهرهای قرمز به عدد ۳ رسیده است.

رئیسی با اشاره به آغاز واکسیناسیون افراد ۷۵ سال به بالا از امروز، گفت: افراد ۸۵ سال به بالا نیز که تاکنون واکسن دریافت نکرده اند، مطمئن باشند مشکلی بابت واکسیناسیون نخواهند داشت.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از ورود محموله جدید واکسن به کشور تا فردا خبر داد و افزود: افرادی که در اولویت قرار دارند، نگران نباشند و واکسن خود را دریافت خواهند کرد.

وی ادامه داد: اگر بعد از یک هفته با این افراد تماس گرفته نشد و یا پیامک دریافت نکردند، با مراجعه به سایت و وارد کردن کد ملی و شماره تلفن برای تماس، اقدام کنند.