نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی:

کروز در قطعه سازی به موفقیت های تحسین برانگیز دست یافته است

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: کروز در صنعت قطعه سازی و داخلی سازی قطعات به نتایج قابل تحسینی دست پیدا کرده است.

کروز در قطعه سازی به موفقیت های تحسین برانگیز دست یافته است
گزارش خبر - قطعه ساز کروز

به گزارش خبر روابط عمومی شرکت کروز، الیاس نادران، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت کروز از خطوط تولید بازدید و ضمن دیدار با مدیران و کارگران درخصوص مشکلات کنونی و پیش روی صنعت و دغدغه‌های صنعتگران به گفتگو پرداخت.

وی همچنین از خط تولید ACU ایربگ و مرکز تحقیقات و نوآوری گروه قطعه سازی کروزنیز بازدید کرد. 

نایب رییس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید از قطعه‌سازی کروز به مجموعه اقدامات قابل تقدیر این شرکت قطعه‌سازی در داخلی‌سازی قطعات اشاره ادامه داد: امروز نه تنها درصنعت هسته‌ای توانستیم به قله‌های دانش دست پیدا کنیم بلکه در صنعت الکترونیک و قطعه سازی به نتایج و دستاورد‌های قابل تقدیری پیدا کردیم و کروز در این زمینه نقش تحسین برانگیزی داشته است.

نماینده مردم تهران در خانه ملت خاطرنشان کرد: اینکه ما تحریم را به فرصت تبدیل و از ظرفیت‌های داخلی استفاده کنیم و بتوانیم سطح دانش کشور را بالاببریم این امر می‌تواند بعد از رفع تحریم‌ها و برداشتن موانع داخلی نقش موثر برای به دست آوردن بازار منطقه‌ای ایفا کند.

نادران با تاکید بر نقش حمایتی مجلس شورای اسلامی در قالب قانونگذاری بیان کرد: با توجه به سوال سال جاری مبنی بر تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها ممجلس شورای اسلامی نیز در کنار تولید کنندگان به حمایت از آنان خواهیم پرداخت و موانع تولید را با همت سایر دستگاه‌ها و متولیان برطرف خواهیم کرد.

رئیس کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی به حضور پررنگ بانوان در قطعه‌سازی کروز اشاره و تصریح کرد: در قطعه سازی شاهد قطعات حساسی هستیم که نیازمند دقت بالایی است از این رو حضور بانوان در این زمینه به دلیل داشتن دقت بالا نقشی موثر را در تولید قطعات با کیفیت و حساس ایفا می‌کند.