کتاب گویا داستان‌های شاهنامه منتشر شد

اپلیکیشن ایران‌صدا، کتاب گویا داستان‌های شاهنامه فردوسی را به طور رایگان منتشر کرد.

کتاب گویا داستان‌های شاهنامه منتشر شد
شاهنامه فردوسی

به گزارش خبر روابط عمومی ایران صدا؛ برنامه قصه‌های سرزمین من، روایت شنیدنی از شاهنامه فردوسی است که با روایت دلنشینی مریم نشیبا گوینده پیشکسوت رادیو و بازی جمعی از بازیگران رادیو در ایران‌صدا به صورت. رایگان قابل دریافت است.

شاهنامه بزرگ‌ترین کتاب به زبان پارسی است که در همه جای جهان مورد توجه قرار گرفته و به بسیاری از زبان‌های زنده جهان ترجمه شده است.

به گزارش روابط عمومی ایران‌صدا و فضای مجازی معاونت صدا؛ علاقه‌مندان می‌توانند از این پس از طریق دریافت اپلیکیشن رادیو، به پایگاه کتاب گویا دسترسی داشته و از محتوای آن به صورت آنلاین و آفلاین استفاده کنند.

ایران‌صدا یک برنامه اینترنتی در حوزه رادیو است که زیر نظر معاونت صدا فعالیت می‌کند، مخاطبان علاقمند به رادیو می‌توانند آرشیو رادیو و برنامه‌های پخش شده در این رسانه را از طریق این اپلیکیشن پیگیری کنند.

این برنامه از بخش‌های متعددی تشکیل شده است که یکی از بخش‌های پر مخاطب آن به کتاب‌های گویا اختصاص دارد که با همکاری بهترین و مجرب‌ترین گوینده‌ها و دوبلر ها تولید می‌شود.

معاونت صدا با طراحی، اجرا و انتشار این برنامه دست به دست حوزه کتاب داده است تا هر چه بیشتر فرهنگ کتاب خوانی را در میان مخاطبان رادیو جا بیاندازند.

علاقه مندان جهت مطالعه این کتاب می توانند اپلیکیشن تلفن همراه ایران صدا را برای سیستم عامل اندروید و IOS از نشانیiranseda.irبه صورت رایگان دریافت کنند