واکنش سازمان لیگ به درخواست پرسپولیس برای برگزاری دربی

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران توضیحاتی درباره درخواست باشگاه پرسپولیس و شکایت باشگاه پدیده مشهد ارائه کرد.

واکنش سازمان لیگ به درخواست پرسپولیس برای برگزاری دربی
پرسپولیس در لیگ

به گزارش خبرنگاران ورزش گزارش خبر، سهیل محمدی درباره درخواست باشگاه پرسپولیس برای برگزاری دربی برگشت بیستمین دوره لیگ برتر به شرط انجام تعداد بازی‌های برابر استقلال با این تیم اظهار داشت: پاسخ پرسپولیس یا هر باشگاه دیگری در صورت نامه‌نگاری با سازمان لیگ را به صورت مکتوب می‌دهیم. اینکه قرار باشد هر موضوعی را در رسانه‌ها پاسخ دهیم، کار پیش نمی‌رود. با احترامی که برای رسانه‌ها قائل هستیم، بهتر است اخبار نهایی را منتشر کنیم. هر گونه نامه‌ از طریق واحد مربوط پاسخ داده می‌شود.

وی در مورد غدغه سازمان لیگ برای برگزاری بازی‌های لیگ در ماه‌های‌ پیش‌رو عنوان کرد: برگزاری منظم و سلامت لیگ با وجود فشرده بودن مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، بازی‌های تیم ملی و ... مهم‌ترین دغدغه سازمان لیگ است. باید از همکاری باشگاه‌ها تشکر کنیم. با توجه به شرایط موجود، باشگاه‌ها متحمل هزینه‌های زیادی بابت سفرها و لغو پروازها می‌شوند. 

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران درباره اعتراض پرسپولیسی‌ها به بلند بودن چمن ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد گفت: مسئولیت مناسب بودن چمن ورزشگاه صددرصد برعهده ناظر بازی است. زمین و چمن ابعاد مشخصی دارند که شاید اختلاف نظرهایی درباره چمن وجود داشته باشد، اما خوشبختانه ناظر این بازی از داوران باتجربه بود و به تشخیص ایشان احترام می‌گذاریم. متأسفانه مُد شده وقتی تیم‌ها نتیجه می‌گیرند خوشحال هستند، اما در صورت عدم نتیجه‌گیری بحث‌های دیگری مطرح می‌کنند و ایراد می‌گیرند. 

مهدی در خصوص شکایت باشگاه پدیده مشهد در رابطه با بازی کردن عیسی آل‌کثیر مهاجم پرسپولیس به دلیل پرداخت نشدن جریمه 10 هزار دلاری او به AFC گفت: باشگاه پدیده شکایتی داشته که این شکایت به ارکان قضایی از جمله کمیته وضعیت و انضباطی ارجاع داده می‌شود تا در این زمینه تصمیم‌گیری شود.