واتساپ با استیکرهای جدید به استقبال ماه رمضان رفت

در آستانه‌ی رمضان، شرکت‌های فناوری هم به استقبال این ماه رفته‌اند؛ از جمله واتساپ که استیکرهای مخصوص ماه رمضان را می‌توان از فروشگاه آن دانلود کرد.

واتساپ با استیکرهای جدید به استقبال ماه رمضان رفت
گزارش خبر - واتس آپ

به گزارش خبرنگاران علم و فناوری گزارش خبر به نقل از زومیت، امروز در اکثر کشورها و فردا در ایران اولین روز ماه رمضان است؛ به همین دلیل شرکت‌ها و سرویس‌های مختلف به روش‌های متفاوت به استقبال این ماه رفته‌اند. از جمله این شرکت‌ها می‌توانیم به واتساپ اشاره کنیم که به مناسبت فرارسیدن ماه رمضان تعدادی استیکر معرفی کرده و از همین حالا در اختیار کاربران قرار داده است.

به گزارش MSPoweruser این استیکرها توسط مورات کالکاوان طراحی شده‌اند و کاربران واتساپ در طول ماه رمضان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. این استیکرها برای اندروید و iOS منتشر شده‌اند و از طریق فروشگاه واتساپ قابل دانلود هستند.

استیکرهای ماه رمضان واتساپ

پیام‌رسان واتساپ در طول چند ماه گذشته سعی کرده است ویژگی‌های جدیدی پیش روی کاربران بدهد تا فاصله خود را با دیگر پیام‌رسان‌ها از جمله تلگرام کم کند. گزارش شده است این پیام‌رسان در حال آزمایش انتقال چت‌ بین آیفون و اندروید است و این احتمال وجود دارد که ویژگی تغییر سرعت پخش پیام‌های صوتی هم به آن اضافه شود.

چند وقت پیش هم شایع شده بود که به‌زودی امکان حذف خودکار تصاویر به این پیام‌رسان اضافه می‌شود. تلگرام مدتی پیش یک به‌روزرسانی منتشر کرد که به‌واسطه آن، کاربران می‌توانند به‌راحتی پیام‌های خود را از واتساپ به تلگرام انتقال بدهند.