نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ هفته آینده برگزار می شود

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱با بخش های مختلف در راستای گردآوری و عرضه نوآوری با حضور سرمایه گذاران و استارت آپ ها از ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ هفته آینده برگزار می شود
گزارش خبر - نمایشگاه اینوتکس

به گزارش خبرنگاران علم و فناوری گزارش خبر و به نقل از پارک فناوری پردیس، دهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX ۲۰۲۱) با رویدادها و بخش های جانبی متنوعی از تاریخ ۲۸ لغایت ۳۱ اردیبهشت ماه جاری در فضایی باز واقع در پارک فناوری پردیس و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

در این دوره از نمایشگاه، بیش از ۳۰۰ استارت آپ، شرکت فناور و دانش بنیان، شتابدهنده و مرکز نوآوری، مرکز رشد و پارک فناوری و... به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود به بیش از ۲۰.۰۰۰ نفر بازدید کننده حضوری و آنلاین خواهند پرداخت.

اینوتکس صرفا یک نمایشگاه نیست؛ بلکه هر ساله به منظور توسعه مشارکت و همکاری های فناورانه، تشویق جوانان به کارآفرینی و نیز فرهنگ سازی سرمایه گذاری در حوزه های نوآورانه، رویدادها و بخش های جانبی متعددی در کنار این نمایشگاه برگزار می شود که پتانسیل محتوایی بسیار خوبی را برای عموم جامعه در بر دارد.

برخی از این بخش های جانبی و رویدادها به شرح زیر است؛

استیج عمومی اینوتکس؛

بیش از ۳۰ ساعت سخنرانی، پنل و گفتگو با موضوع فرهنگ سازی کارآفرینی و ایجاد امید و انگیزه در جوانان با معرفی نمونه های موفق در استیج عمومی اینوتکس برگزار می شود.

استیج تخصصی اینوتکس (ایستگاه آینده)؛

بیش از ۳۰ ساعت محتوا شامل سخنرانی و پنل با موضوع بررسی مهم ترین روندهای نوآوری در دنیا شامل پنج حوزه کلان داده ها، ظهور NBIC، اینترنت اشیاء، رایانش ابری و هوش مصنوعی در این بخش خواهد بود.

اینوتکس پیچ؛

رقابت های استارت آپی که در ۶ استان مختلف کشور برگزار شده و فینال این رقابت ها همزمان با رویداد اینوتکس و در مواجهه با سرمایه گذاران در بخش اینوتکس پیچ برگزار می شود.

کافه سرمایه اینوتکس؛

مجموعه جلسات سرمایه گذاری بین استارت آپ ها و سرمایه گذاران در کافه سرمایه برگزار می شود.

اینوجوان؛

برگزاری کارگاه های تفکر خلاق و حل مسئله برای نوجوانان همراه با بازی و سرگرمی‌در بخش اینوجوان است.

تجربه فناوری؛

امکان لمس و آشنایی نزدیک مردم با جدیدترین فناوری های تولید شده توسط شرکت های دانش بنیان و کار کردن با آنها در این بخش خواهد بود.

زمان افتتاحیه نمایشگاه اینوتکس سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ماه خواهد بود.