فرماندار فیروزکوه خبر داد؛

ممنوعیت تردد از فیروزکوه تا پایان تعطیلات عید فطر

فرماندار فیروزکوه از ممنوعیت تردد از این شهرستان تا روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه و پایان تعطیلات عید فطر خبر داد.

ممنوعیت تردد از فیروزکوه تا پایان تعطیلات عید فطر
گزارش خبر - فیروزکوه

به گزارش خبرنگاران جامعه گزارش خبر، ابوالقاسم مهری ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت تردد از فیروزکوه در عید سعید فطر اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا و برای حفظ سلامتی مردم، برای این ایام محدودیت‌هایی در نظر گرفته شده است که از ساعت ۱۴ روز سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه محدودیت‌های تردد اعمال خواهد شد.

وی با بیان اینکه ورود و خروج از مناطق قرمز یک میلیون تومان و مناطق نارنجی و زرد ۵۰۰ هزار تومان جریمه به دنبال خواهد داشت گفت: با توجه به اینکه فیروزکوه در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارد تا ساعت ۱۲ روز شنبه هر گونه تردد خودروهای غیربومی به فیروزکوه ممنوع اعلام شده است.

فرماندار فیروزکوه بیان داشت: دوربین‌های نظارتی پلیس در مبادی ورودی و خروجی شهرها به منظور اعمال قانون متخلفان فعال است و طبق تصمیم ستاد مقابله با کرونا در استان تهران فرمانداری فیروزکوه هیچ گونه مجوز تردد برای این ایام صادر نخواهد کرد.

مهری عنوان داشت: پلیس در مبادی ورودی و خروجی میدان امام رضا (ع) فیروزکوه حضور دارد و رانندگان وسایل نقلیه در صورت عدم توجه به محدودیت تردد و اخطار پلیس، با کد تخلف تعریف شده جریمه خواهند شد.