مشارکت همراه اول در پروژه‌های جهادی عمرانی سال مانع زدایی‌ها

نحوه مشارکت همراه اول در این پروژه‌ها که بیشتر در مناطق محروم استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان اجرا خواهد شد، به‌شکل تأمین تجهیزات بوده است.

مشارکت همراه اول در پروژه‌های جهادی عمرانی سال مانع زدایی‌ها
گزارش خبر - همراه اول

به گزارش خبر،روابط عمومی همراه اول همسو با نگاه ویژه به امر محرومیت‌زدایی، همراه اول در روز‌های آغازین سال با همکاری مراکز، مؤسسات و قرارگاه‌های جهادی، توجهی ویژه به توسعه امور عمرانی در مناطق محروم و دورافتاده کشور داشته است.

همراه اول با سرلوحه قرار دادن مقوله «مانع‌زدایی» که بخشی از شعار سال ۱۴۰۰ بوده، اقدام به مشارکت در پروژه‌های خیرخواهانه با رویکرد‌های ساخت مدرسه، مسکن، درمانگاه و کلینیک، کارگاه کارآفرین، مسجد و ... کرده است.

نحوه مشارکت همراه اول در این پروژه‌ها که بیشتر در مناطق محروم استان‌های هرمزگان و سیستان و بلوچستان اجرا خواهد شد، به‌شکل تأمین تجهیزات بوده که در این راستا ده‌ها کانتینر و کانکس به ارزش بیش از ۵۰میلیارد ریال به مناطق محروم ارسال کرده است.

بخش قابل‌توجهی از حمایت‌های اپراتور اول مربوط به زمان وقوع حوادث در اقصی نقاط کشور بوده است؛ یکی از این موارد مربوط به زلزله کرمانشاه و ایلام بود که همراه اول به‌دلیل شرایط جوی و سرمای هوا اقدام به ارسال ۱۳۰۰ کانکس کرد و مبلغ ۵۰میلیارد ریال را به امر ساخت و بازسازی مدارس آن مناطق اختصاص داد.