آموزش، مهارت آموزی، توانمندسازی

سمپوزیم هلدینگ سفیر و اسپیدار در راستای رونق اقتصادی

سمپوزیم هلدینگ سفیر و اسپیدار در راستای رونق اقتصادی، توسعه و احیا‌ تولید از افراد سرشناس و نخبگان جامعه  دعوت به عمل می نماید تا شرکت کنندگان دوره های آموزشی مدیران محترم سازمان های خصوصی و دولتی (شرکت های تولیدی، خدماتی و صادراتی) بدون واسطه مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایند.

سمپوزیم هلدینگ سفیر و اسپیدار در راستای رونق اقتصادی
گزارش خبر-سمپوزیم هلدینگ سفیر و اسپیدار در راستای رونق اقتصادی 

به گزارش خبر، سمپوزیم هلدینگ سفیر و اسپیدار در راستای رونق اقتصادی در راستای توسعه واحیا‌ تولید از افراد سرشناس و نخبگان جامعه دعوت به عمل می نماید تا شرکت کنندگان دوره های آموزشی (مدیران محترم سازمانی خصوصی و دولتی ، شرکت های تولیدی و صادراتی) بدون واسطه مشکلات و سوالات خود را مطرح نمایند. پس از پایان دوره ها، این سمپوزیوم میزهای گسترش ارتباطات اقتصادی ایران و کشورهای موفق در صادرات و تولید  را با همراهی مقامات جمهوری اسلامی ایران و مسئولین کشورهای مدعو برگزار می نماید.

نشست های B2B  و B2G  تجاری با شرکت بزرگان تولید و صنعت  حوزه های مختلف، طی دوره های مختلف و رسد شرکت ها، نقاط  ضعف مدیران یادداشت و بررسی  می شود تا در سلسله سمینارهای کاربردی و آموزش های حرفه ای (برای مدیران کسب و کار ها)  لحاظ گردد. در خرداد ماه سال جاری (1400) رویدادی با حضور جمع کثیری از مدیران توانمند و برند های شاخص ( از جمله )، مقامات ومدیران ارشد کشور عزیزمان و اساتید و نخبگان دانشگاهی درهتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد و در این رویداد ارزشمند تعداد کثیری از برندها، تولید کنندگان و کارآفرینان موفق معرفی شدند. دراین گردهمایی شکوهمند دکتر نیما کیمیایی مدرس مذاکره، فروش و کسب و کار و پرفسور سعید خزایی دکترای آینده پژوهی راهبردی دانشگاه سوربن به آموزش مدیران پرداختند. 
شایان ذکراست جناب آقای مهدی قدمی دبیر کل اجلاس (مدیرعامل مجموعه سفیرتجارت) و سر کار خانم سعیده مخلصی دبیر اجرایی اجلاس (مدیرعامل هلدینگ اسپیدار) در این رویداد نقش آفرینی کردند. در سمینار فوق کارگاه مشتری مداری، کارگاه رهبری استراتژیک و کارگاه رهبری و مدریت برند برگزار شد تا به منظور رشد و اعتلای برند ملی در جهان و توسعه تولید و صادرات کشورعزیزمان، دانش کافی در اختیار مدیران کسب و کارها قرار گیرد. 

در حاشیه اجلاس

با توجه به دغدغه های موجود در فضای اقتصادی جامعه و کشور به خصوص در بخش تولید و صادرات در راستای گسترش و رونق اقتصادی و به گفته مقام معظم رهبری جهش تولید برآن شدیم طی رسالتی که برعهده داریم و در راستای هدف گذاری سمپوزیوم (آموزش به روش های نوین، ایجاد فضای تبادل و تعامل بین تجار، تولید کنندگان و‌مسؤلین داخلی وبین المللی ) در این‌ فضای ملتهب وحساس انتخاباتی کشور از کاندیدا های منتخب محترم که تمایل به پاسخگویی به شبکه ی گسترده و شاخص مدیران فعال در اجلاس را دارند دعوت به عمل آوریم که در این   نشست خبری  ما را همراهی کنند.

مدعوین

جناب آقای دکتر مهرعلیزاده کاندیدای محترم ریاست جمهوری ۱۴۰۰

جناب دکتر مجید اصغرزاده کاندیدای محترم میاندوره مجلس جمهوری اسلامی شهر تهران

جناب دکتر غلامرضا قدیری کاندیدای محترم شورای شهر تهران 

مقامات و مسؤلین محترم همراه 

حجت الاسلام وحیدی، استاد حوزه و دانشگاه 

دکترمحمد صادق یاوری، نماینده شرکت نفت جمهوری اسلامی در عمان ومدیرعامل شرکت تردینگ یاوری در عمان

دکترمحمد رضا یوسفی، رئیس  گروه برنامه ریزی و بودجه ریزی معاونت امور علمی، فرهنگی و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشو

دكترعادل حنيفي، مدیر اجرایی فصلنامه های وزارت امور اقتصادی و دارائی از سال ۱۳۹۶ تا کنون

دکترگوردزی، ریاست آموزش عالی آزاد دانشگاه پیام نور تهران جنوب 

دکترگوران، رئیس انجمن انبوه سازان کشور،

دکترعلی اکبرعاشوری، مدیر کل حقوقی بانک توسعه و تعاون

دکترکیانی، فعال اجتماعی  

مهندس ناصر برارزاده، معاون پژوهشی سابق دانشگاه امام حسین