روزهای سخت کاپیتان شمشیر بازی پس از تزریق واکسن کرونا

مجتبی عابدینی کاپیتان تیم ملی شمشیربازی از شرایط سختش پس از تزریق واکسن کرونا گفت.

روزهای سخت کاپیتان شمشیر بازی پس از تزریق واکسن کرونا
گزارش خبر - مدال المپیک در رشته شمشیربازی

به گزارش خبرنگاران ورزش گزارش خبر، مجتبی عابدینی روزهای سختی پس از تزریق واکسن سپری می کند. او خودش هم تعجب کرده بود که چرا این اتفاق برایش افتاده است. نگرانی های مجتبی کار را به جایی رساند که مجبور شد برود و اسکن ریه بدهد. او علائمی مثل سرفه و عطسه داشت و ترس از اینکه کرونا گرفته باشد باعث شد تا تن به دادن اسکن ریه بدهد. با او درباره شرایطش پس از تزریق واکسن صحبت کردیم که در ادامه می خوانید:

شنیدیم پس از تزریق واکسن، علائم کرونا داشتید و حالتان بد شد!

نمی دانم چه بلایی سرم آمد. هر چه بود روزهای سختی بود. رفتم تست کرونا دادم و منفی شد اما عطسه و سرفه می کردم. بعد از تزریق واکسن دو - سه روزی مریض بودم. البته خدا را شکر تب نداشتم و فقط گلویم چرک کرده بود. حالا نمی دانم بدنم ضعیف شده بود یا چی؟ در این یک و سال و خرده ای خیلی از خودم و خانواده ام مراقبت کرده ام. حتی رفته بودم خارج از تهران تا با کسی در ارتباط نباشم. خدا را شکر درگیر هم نشدم اما نمی دانم چرا بعد از تزریق واکسن این اتفاق ها برایم افتاد؟

شما از ناحیه کتف هم مصدوم شده بودید. شرایطتان چطور است؟

هنوز درد دارم. پی آر پی هم انجام داده ام اما دکتر اصلانی می گوید تا خوب خوب نشوی صلاح نیست بعدی را انجام بدهی. بهانه نمی آورم اما با درد تمرین می کنم. در این مدت چند اردوی خوب و فشرده با شمشیربازان ترکیه ای داشته ایم که خدا را شکر همه چیز خوب بود. روز به روز داریم بهتر می شویم تا ببینیم که در المپیک چه اتفاقی می افتد؟

شرایط دیگر ملی پوشان چطور است؟

عملکرد بچه ها در مجارستان آنقدر خوب بود که حالا کار سخت شده است. کار پیمان فخری برای انتخاب ترکیب سخت شده. همه بچه ها پیشرفت کرده اند اما شک نداشته باشید که پیمان کار خودش را بلد است و بهترین ترکیب را برای المپیک انتخاب می کند. مطمئن باشید هر کدام از بچه ها که راهی المپیک شوند هدفی غیر از به اهتزاز درآوردن پرچم ایران نخواهند داشت و با قدرت روی پیست ظاهر خواهند شد.

برنامه‌تان برای کسب مدال المپیک چیست؟

یک مسئولیت بزرگ بر گردن من است و باید آن را به اتمام برسانم و آن مدال المپیک است. البته نمی خواهم ذهن خودم را بهم بریزم. می خواهم روی این متمرکز شوم که خوب تمرین کنم تا با آمادگی کامل راهی ژاپن شوم. من به قسمت اعتقاد دارم و امیدوارم قسمت من در توکیو مدال خوشرنگ المپیک باشد. مردم هم دعا کنند تا این اتفاق خوب بیفتد.