در مجمع فوق العاده شرکت دارویی ره آورد تامین (سهامی عام) چه گذشت؟

شرکت دارویی ره آورد تامین (سهامی عام) تنها تولید کننده پلی وینیل پیرولیدون (PVP) درایران و خاورمیانه به شمار می رود. گونه های مختلف PVP به خاطر خاصیت های ویژه و قابلیت حل شدن در بیشتر حلال ها و آب به شکل گسترده ای در صنایع دارویی بعنوان بايندر قرص، تهيه انواع ژل دارويي، آرايشي و بهداشتي و ماده اولیه تولید بتادین و در سایر صنایع نظیر شوینده ها، نوشیدنی ها، رنگ، رزین و ... کاربرد دارند.

به گزارش خبر، شرکت دارویی ره آورد تامین (سهامی عام) تنها تولید کننده پلی وینیل پیرولیدون (PVP) درایران و خاورمیانه به شمار می رود. گونه های مختلف PVP به خاطر خاصیت های ویژه و قابلیت حل شدن در بیشتر حلال ها و آب به شکل گسترده ای در صنایع دارویی بعنوان بايندر قرص، تهيه انواع ژل دارويي، آرايشي و بهداشتي و ماده اولیه تولید بتادین و در سایر صنایع نظیر شوینده ها، نوشیدنی ها، رنگ، رزین و ... کاربرد دارند.

شرکت دارویی ره آورد تأمين تولیدکننده هوموپلیمرهای وینیل پیرولیدون (PVP)و مشتقات آنها در ایران و خاورمیانه است که از سال 1383 تولیدات خود را به بازار عرضه كرده است. تولید ماده پلی وینیل پیرولیدون (PVP) نخستین بار در کشور در سال 1381 به صورت آزمایشی آغاز گردید.

در حال حاضر با توجه به ارتقاء کمی و کیفی این ماده کلیه شرکتهای دارویی و غیردارویی را تحت پوشش خود قرار داده است و کشور را از واردات این ماده بی نیاز و به مرز خود کفایی رسانده است. همچنین با توجه به تولید این ماده با کیفیت بسیار مطلوب هم اینک این شرکت رقیب جدی محصولات مشابه خارجی به ویژه کشورهای اروپایی محسوب می گردد و گام های موثری نیز جهت صادرات این ماده به اقصی نقاط دنیا صورت پذیرفته است.

شرکت دارویی ره ­آورد تامین به عنوان تولید کننده محصولات دارویی، مواد اولیه دارویی و اولین و تنها تولید کننده پلی وینیل پیرولیدون و کوپلیمرهاي اكريليكي در خاور میانه در جهت حفظ و ارتقاء اثر بخشی فرآیندها، سیستم مدیریت یکپارچه را بر اساس استاندارهای زیر طراحی واجرا نموده است :

ISO 9001:2015

ISO 14001:2015

OHSAS 18001:2007

پیرو انتشار آگهی دعوت به مجمع فوق العاد منتشره، مجمع فوق راس ساعت ۱۰ در محل مجموعه فرهنگی، ورزشی تلاش واقع در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان جام جم، نرسیده به چهارراه شهید چمران (چهارراه پارک وی) سالن کنفرانس با حضور ۶۵ درصد سهامداران و نماینده محترم سازمان بورس (بصورت آنلاین) با دستور جلسه زیر برگزار شد؛ 

- اتخاذ تصمیم در خصوص افزایش سرمایه شرکت

- اصلاح ماده پنج اساسنامه

- سایر مواردی که در حدود اختیارات مجمع مذکور باشد.

پس از ارائه گزارش مجمع و تایید حسابرس، افزایش سرمایه با اکثریت آرا به تصویب رسید. 

فایل ها