نگرانی از غیبت کاپیتان؛

جنگ برای تصاحب صدرنشینی یا تکرار یک کابوس

تیم فوتبال پرسپولیس در یکی از مهمترین بازی‌های فصل خود برای رسیدن به صدر جدول به پاشنه آشیل خود رسید.

جنگ برای تصاحب صدرنشینی یا تکرار یک کابوس
گزارش خبر - صدرنشینی پرسپولیس

به گزارش خبرنگاران ورزش گزارش خبر، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی دوشنبه هفته جاری دیدار معوقه هفته بیست و یکم خود را مقابل ذوب آهن اصفهان برگزار می‌کند که با کمبود مدافع میانی روبرو شده است.

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در چند هفته میانی دور رفت رقابت‌های فصل جاری فوتبال باشگاهی کشور به دلیل مصدومیت همزمان سیدجلال حسینی و محمدحسین کنعانی زادگان مجبور به تغییراتی در ترکیب خط دفاعی خود شد.

تغییراتی که تنها شکست این تیم در لیگ برتر را تا اینجای فصل به همراه داشت. شکست دو بر یک سرخپوشان مقابل آلومینیوم اراک در هفته دوازدهم لیگ برتر در حالی رقم خورد که مدافعان مرکزی این تیم به دلیل مصدومیت حضور نداشتند.

این معضل در نقل و انتقالات زمستانی با جذب فرشاد فرجی برطرف شد اما سرخپوشان بار دیگر به شکل دیگری با این مشکل روبرو شده اند.

روز پنجشنبه گذشته، سیدجلال و فرجی از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محروم شدند تا نتوانند این تیم را در دیدار با ذوب آهن اصفهان همراهی کنند؛اتفاقی که سبب می‌شود یحیی گل محمدی سرمربی این تیم محمدحسین کنعانی زادگان را به عنوان تنها مدافع تخصصی خود در اختیار داشته باشد.

پرسپولیس به پاشنه آشیل خود رسید/ تکرار یک کابوس؟

از این رو کادر فنی پرسپولیس چاره‌ای جز استفاده از بازیکنان خط میانی در قلب دفاع این تیم ندارند. پرسپولیس برای اینکه از گزند «پاشنه آشیل» خود در امان باشد چاره‌ای جز استفاده از کمال کامیابی نیا یا علی شجاعی ندارد؛ بازیکنانی که قبل از تعطیلی لیگ برتر فوتبال به دلیل شروع دور برگشت بازی‌های تیم ملی ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر به دنبال پس گرفتن صدر جدول از سپاهان اصفهان هستند.

تیم فوتبال پرسپولیس با ۴۵ امتیاز و یک بازی کمتر نسبت به سپاهانِ ۴۸ امتیازی به مصاف ذوب آهنی می‌رود که آنها نیز برای جدایی از انتهای جدول نیاز مبرم به سه امتیاز دارند.

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان ساعت ۱۹:۳۰ دوشنبه هفته جاری در دیدار معوقه هفته بیست و یکم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.