جلیل سامان «زیرخاکی» را در لاهیجان تمام کرد

جلیل سامان تصویربرداری «زیرخاکی» را در شهر لاهیجان به پایان رساند.

جلیل سامان «زیرخاکی» را در لاهیجان تمام کرد
گزارش خبر - زیرخاکی

به گزارش خبرنگارن گروه فرهنگ،هنر و رسانه گزارش خبر، تصویربرداری فصل دوم «زیرخاکی» دی ماه سال گذشته آغاز شد و ابتدا بنا بود در ماه مبارک رمضان 1400 از شبکه یک سیما پخش شود. 

بنا بر این گزارش، در نهایت به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی و تنوع لوکیشن ها، سریال به پخش نرسید. در نهایت تصویربرداری سریال پس از کار در شهرک سینمایی دفاع مقدس، تهران و کرج در لاهیجان به پایان رسید.

 

به گزارش فارس، فصل اول «زیرخاکی» با فضایی شاد و در بستر وقایع ماه‌های منتهی به انقلاب اسلامی در ماه رمضان سال99 روی آنتن شبکه یک رفت و توانست پربیننده‌ترین سریال  مناسبتی در آن مقطع لقب بگیرد.

فصل اول این سریال با تلاش ناکام فریبرز باغ بیشه برای خروج از کشور، همزمان با آغاز جنگ تحمیلی به پایان رسید. حالا مخاطبان این سریال باید برای تماشای فرجام ماجراجویی فریبزر و خوش‌شانسی‌ها و ناکامی‌هایش، منتظر پایان مراحل فنی و پخش آن از تلویزیون باشند.

 

بازیگران «زیرخاکی» تولید مرکز سیمافیلم عبارتند از پژمان جمشیدی، ژاله صامتی، نادر فلاح، گیتی قاسمی، فروغ قجابگلی، مریم سرمدی، خسرو احمدی، اکبر رحمتی، مهری آل آقا، امید روحانی، اصغر نقی زاده، رایان سرلک و ستاره پسیانی، با حضور هومن برق‌نورد و هنرمندی نسرین نصرتی.