در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع لاستیکی سهند چه تصمیماتی اتخاذ شد؟

شرکت صنایع لاستیکی سهند در سال ۱۳۳۸ در زمینی به مساحت ۱۸۰۰۰ متر مربع با هدف تولید انواع کفپوش و قطعات و نوارهای لاستیکی در نزدیکی تهران تاسیس و راه اندازی شد و با گذشت کمتر از سه دهه به اولین و بزرگترین تولید کننده تسمه نقاله ، کفپوش های ورزشی ،وانواع ورقه ها و قطعات لاستیکی ،و تنها مجری آستر کردن سطوح با ورقه های مات لاستیکی در ایران تبدیل شد و به عنوان تامین کننده نیازمندی های صنایع سبک و سنگین کشور مسئولیت شگرفی را بر عهده گرفت.

به گزارش خبر، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع لاستیکی سهند باحضور رییس مجمع؛ ناظرین؛ حسابرس و بازرس ؛ نماینده سازمان بورس و سهامداران روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۲/۱۵ ساعت ۱۰ صبح با حضور 72 درصد کل اعضای سهامداران، در سالن کنفرانس مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش تهران و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید. در این مجمع آقایان جعفری رییس مجمع؛ مهندس سلطانی از شرکت تاپیکو‌ناظر اول؛ مهندس فروزانفر از شرکت کربن ناظر دوم؛ مهندس داوود رحمانی منشی؛ نوریان نماینده حسابرس و بازرس قانونی و نماینده سازمان بورس (بصورت برخط) حضور داشتند .

در مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت صنایع لاستیکی سهند تصمیمات زیر اتخاذ گردید.

۱-اعلام تغییرات افزایش سرمایه در مجمع فوق العاده آتی

۲-افزایش حق حضور اعضاء غیر موظف به مبلغ ۳۵.۰۰۰.۰۰۰ ریال در سال جاری

۳-حق حضور اعضاء کمیته حسابرسی داخلی معادل ۸۰درصد مبلغ اعضاء غیر موظف و به مبلغ ۲۸.۰۰۰.۰۰۰ ریال تعیین شد.

۴-ابقاء حسابرس و بازرس قانونی (موسسه هوشیار ممیز ) درسمت قبلی وحسابرس علی البدل موسسه شکوه امین تعیین شد.

۵-تقسیم یکصد میلیارد تومان سود بین سهامداران به ازای هر سهم مبلغ ۲۸۵۰ریال

۶-روزنامه کثیرالانتشار اطلاعات جهت درج آگهی های شرکت تعیین شد.

در ادامه مطرح شد :

کسب ۵۰ درصدی بازارتسمه نقاله تا سال ۱۴۰۱، مهندس داوود رحمانی با ارائه گزارشی از وضعیت شرکت در مجمع عمومی عادی سالیانه گفت: ما در تولید تسمه نقاله رشد صد درصدی داشته ایم و توانسته ایم از تولید ۱۶۰۰ تن در سال ۹۶ به ۳۲۰۰ تن در سال ۹۹ برسیم و به دنبال کسب ۵۰ درصدی بازار تا سال ۱۴۰۱ هستیم.

مدیر عامل شرکت سهند درادامه افزود: خوشبختانه شرکت سهند در زمینه تولید، فروش و سوددهی شرایط خوبی دارد و در سال ۹۹ کلیه سود سهام به سهامداران جزء وعمده پرداخت شده است. مهندس رحمانی نامگذاری امسال بنام تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها توسط مقام معظم رهبری را مهم دانست و اظهار داشت: با توجه به شعار سال ورفع موانع تولید؛ با سازمان های مختلف مکاتباتی انجام شد تا تعرفه واردات تسمه نقاله افزایش یابد واستانداردهای این محصول برای واردات اجباری گردد تا ما بتوانیم با کالاهای خارجی وارداتی رقابت کنیم. وی در پایان رضایت مندی سهامداران را از اولویت ها برشمرد و گفت: رضایت سهامداران ومشتریان از اهداف پرسنل ومجموعه سهند است که ما در کنار رسیدگی به وضعیت معیشتی پرسنل شرکت سهند آن را دنبال می کنیم.