جزئیات تازه‌ای از پرونده قتل معاون عمرانی حرم امامزاده صالح (ع)

رییس پلیس پایتخت با تایید خبر دستگیری قاتل مهندس طاهری، جزئیات تازه‌ای از این پرونده را تشریح کرد.

جزئیات تازه‌ای از پرونده قتل معاون عمرانی حرم امامزاده صالح (ع)
گزارش خبر/دستگيري قاتل

به گزارش خبرنگاران گروه جامعه گزارش خبر، ​ رییس پلیس پایتخت با تایید خبر دستگیری قاتل فراری معاون عمرانی امامزاده صالح گفت: صبح یکشنبه ۹ خرداد ماه جاری ماموران کلانتری ۱۰۱ تجریش در جریان تیراندازی در یکی از خیابان‌های شمال شهر تهران قرار می‌گیرند.سردار رحیمی با اشاره به اینکه با اعلام این خبر ماموران راهی محل شده و با بدن نیمه جان مرد جوانی مواجه می‌شوند، افزود: مرد جوان که از ناحیه شکم با شلیک گلوله زخمی شده بود به بیمارستان شهدای تجریش منتقل شد، اما دقایقی بعد فوت می‌کند.
وی ادامه داد: در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد مقتول مهندس "طاهری"، مسئول عمرانی حرم آستان امامزاده صالح (ع) است که از سوی فردی ناشناس با اصابت ۳ گلوله به شکم به قتل رسیده است.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: در بررسی میدانی ۳ پوکه به دست آمد که نشان می‌داد متهم ۳ گلوله به سمت مهندس جوان شلیک کرده که ۲ گلوله به او اصابت کرده است.
سردار رحیمی تصریح کرد: با بازبینی دوربین‌های اطراف محل حادثه مشخص شد مردی با لباس مبدل در حالی که عصای نابینایان را به دست داشته در مقابل خانه مهندس جوان به کمین ایستاده بوده و به محض خروج مقتول با اسلحه کلت کمری به سمت او شلیک می کند و سپس با خودرویی از محل حادثه متواری می‌شود.
وی گفت: تحقیقات پلیسی برای دستگیری متهم متواری ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت موفق شدند عصر روز گذشته یعنی سه روز پس از این جنایت او را دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی تهران بزرگ افزود: در تحقیقات صورت گرفته متهم انگیزه خود از این جنایت را اختلاف شخصی عنوان کرده است.