تصمیمات مهم مجمع عمومي فوق العاده شركت پارس دارو

شرکت پارس دارو (سهامی عام) یکی از شرکتهای زیرمجموعه شستا (هلدینگ دارویی تامین)، در زمینه تولید و عرضه فرآورده های دارویی، آرایشی و بهداشتی و مکمل ها در اشکال متنوع، به عنوان حلقه ای از زنجیره تأمین سلامت انسان، خدمت به مشتریان و جامعه ، تعهد به کیفیت و مسئولیت اجتماعی را رسالت اصلی خود می‌داند.

به گزارش خبر   شرکت پارس دارو (سهامی عام) یکی از شرکت های زیرمجموعه شستا (هلدینگ دارویی تامین)، در زمینه تولید و عرضه فرآورده های دارویی، آرایشی و بهداشتی و مکمل ها در اشکال متنوع، به عنوان حلقه ای از زنجیره تأمین سلامت انسان، خدمت به مشتریان و جامعه ، تعهد به کیفیت و مسئولیت اجتماعی را رسالت اصلی خود می‌داند.

این شرکت در بهمن ماه سال ۱۳۷۴ با تغییر وضعیت از سهامی خاص به سهامی عام و پس از طی مراحل قانونی در فهرست شرکت های پذیرفته شده در سازمان بورس اوراق بهادار قرار گرفت. شرکت پارس در حال حاضر انواع قرص و کپسول – انواع پماد و کرم و سوسپانسیون را تولید می کند.

پیرو انتشار آگهی دعوت به مجمع فوق العاده منتشره در روز چهارشنبه 25 فروردین ماه 1400، روزنامه اطلاعات به شماره 27813، مجمع فوق راس ساعت ۱۰ در محل مجموعه فرهنگی، ورزشی تلاش واقع در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از خیابان جام جم، نرسیده به چهارراه شهید چمران (چهارراه پارک وی) سالن کنفرانس با حضور ۷۵ درصد سهامداران و نماینده محترم سازمان بورس با دستور جلسه زیر برگزار شد؛ 

- اتخاذ تصمیم در خصوص افزایش سرمایه شرکت

- اصلاح ماده 2 اساسنامه مرتبط با تغییرات موضوع فعالیت اصلی شرکت

پس از ارائه گزارش مجمع و تایید حسابرس،  افزایش سرمایه و اصلاح ماده دو با اکثریت آرا به تصویب رسید.