یادداشتی از فرزانه مبینی

بازاریابی شبکه ای چیست؟

سرانجام انسان به این نتیجه رسید که برای رسیدن به اهدافش باید برد برد فکر کند و روح را وارد کسب و کارش کند.

بازاریابی شبکه ای چیست؟
گزارش خبر - بازرریابی شبکه ای

به گزارش خبر، فرزانه مبینی در یادداشت ارسالی به پایگاه خبری گزارش خبر آورده است ؛

سرانجام انسان به این نتیجه رسید که برای رسیدن به اهدافش باید برد برد فکر کند و روح را وارد کسب و کارش کند و اینگونه بود که پدیده ای به اسم بازاریابی شبکه ای بوجود آمد. که با تغییراتی که در کل دنیا بوجود آمده در قالب تجارت همراه یا تجارت الکترونیک فعالیت می‌کند. این تجارت قدمت ٧٠ ساله دارد و از کشور آمریکا شروع شده و تبدیل شده به یکی از قدرتمند ترین و پولسازترین تجارت دنیا. هدف این تجارت رساندن محصولات باکیفیت و منحصر به فرد از درب کارخانه به دست مصرف کننده نهایی است، به سبک تبلیغات کلامی. هدف دیگر این تجارت این است که تولیدکنندگان روش دیگری برای توزیع محصولات داشته باشند، یعنی بتوانند بدون واسطه محصولات خود را به دست مصرف کننده نهایی برسانند. این تجارت چه تاثیری روی اقتصاد دارد و چرا در دنیا شکل گرفت و آنقدر فراگیر شد؟

در این سیستم چرخه تولید و توزیع محصولات مصرفی شرکت ها و تولیدکنندگان افزایش پیدا می‌کند. واین باعث می‌شود تولید بیشتری در جریان باشد و کارگران و کارمندان بیشتری صاحب شغل شوند و چون تولیدات ملی و داخلی است به بحث اقتصاد کمک شایانی می‌کند، به همین دلیل بسیاری از کشورها از این طرح استقبال کردند و در کل دنیا این طرح گسترده شد. در حقیقت در این سیستم شما می‌توانید درآمد غیر فعال ایجاد کنید. درآمد غیرفعال با ایجاد خدمات و خلق ارزش ایجاد می‌شود که بدون نیاز به حضور پیوسته شما جریان دارد. بدون درگیری کارتمام وقت، خیلی بیشتر از درآمد فعال(درآمدی که حضور ثابت و فیزیکی در محل خاص باشد) میتوانید کسب درآمد کنید. از ویژگی های بازاریابی شبکه ای استرس کمتر در کار، استقلال مالی، بدون محدودیت مکانی، و آزادی زمانی می باشد. 

پر واضح است کارآفرینی از مهم ترین اهداف هر کسب و کار است. تمامی مشاغل در فکر کارآفرینی هستند اما معدود فرصت های تجاری است که بتواند آن را در ابعاد وسیع ایجاد و اجرا نماید. آرون تیم یک بستر اشتغال زایی و کارآفرینی و حمایتی و آموزشی عالی در بستر فروش مستقیم در سراسر ایران پهناور است. از خدمات گروه کارآفرینی آرون تیم ایجاد انگیزه و حمایت و ارائه آموزش های تخصصی برای مراحل استارت بیزنس فروش مستقیم می باشد. شرکت تلاش کاران سرمایه وزین که با نام اقتصادی تکسو در عرصه ملی و بین المللی فعالیت می‌کند از بهترین نمونه های کارآفرینی و ایجاد شغل مستقل در بین اقشار مختلف جامعه است این کمپانی تامین کننده اصلی گروه کارآفرینی آرون تیم می باشد. قدرت تولید کالای با کیفیت، توزیع و ارائه اختصاصی و فروش مستقیم سه رکن ویژه در طرح تجاری تکسو برای کسب موفقیت های گوناگون است. 

تکسو مجموعه ای است با سابقه و اعتبار که در سال ١٣٩٠ ثبت حقوقی و قانونی شد و به عنوان یکی از اولین شرکت های تولیدی و فروش مستقیم فعالیت می‌کند. این شرکت در زمینه عرضه محصولات غذایی و آرایشی و بهداشتی در بستر فروش مستقیم و شبکه انحصاری توزیع تکسو فعالیت دارد. بسیاری از محصولات نوآورانه که برای اولین بار در بازارهای داخلی و بین المللی توسط این شرکت عرضه شده است خواص و ترکیبات ویژه و منحصر بفرد دارد. مهم ترین ویژگی های این کمپانی عبارتند از: دقت در انتخاب مواد اولیه طبیعی و با کیفیت، خلاقیت و نوآوری با استفاده از بروزترین تکنولوژی های تولید و بسته بندی و ایجاد چرخه های کنترل کیفی چند مرحله ای. تکسو با پیشرفتی روز افزون و با بهره گیری از فرصت های تولیدی خود موفق به مدیریت و سازماندهی کارخانه های تولیدی در استان های تهران، البرز، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شیراز و اصفهان شده است. همچنین تکسو با ارائه فرصتی ویژه برای ایجاد کسب و کار مستقل مورد اعتماد هزاران هزار مشاور و مدیر فروش موفق در سراسر ایران بزرگ و فراسوی مرزهاست که با تکیه به سرمایه و تلاش فردی از موفق ترین برنامه های کسب و کار و کارآفرینی کشور را دارد.

آنچه که تکسو را متمایز می‌کند استفاده از تکنولوژی روز و نیروی متخصص کارآمد و حرفه ای در همه زمینه های تولیدی و توزیع محصول است. گروه های آموزش و پشتیبانی تکسو با بهره گیری از آخرین ابزارها و آموزش های تخصصی همراه مشتریان وفادار مان هستند. آموزش ها بصورت دائمی برای اعضا وبصورت رایگان است، آنچه ما انجام داده ایم بستری است بی‌نظیر برای شروع مسیر موفقیت هر فرد و باور داریم موفقیت برای همه است. باور ما این است که برای سلامت و تندرستی همه فعالیت میکنیم و تعريف ما از سلامتی هرآن چیزی است که جسم و روح انسان را از آسیب و گزند محفوظ بدارد و در این راه با برخورد با هر مانعی یا راهی خواهیم یافت یا راهی خواهیم ساخت.