افتتاح بزرگترین مرکز واکسیناسیون کشور

مجموعه نمایشگاهی بازار بزرگ ایران با امضای یادداشت تفاهم با دانشگاه علوم پزشکی ایران به بزرگترین مرکز کووید نوزده تبدیل شد. مجموعه بزرگ ایران مال با همکاری و نظارت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را اندازی شده و با یکصد ایستگاه تزریق قادر است روزانه بیش از بیست هزار نفر را واکسینه نماید.

به گزارش خبر، روابط عمومی مجموعه بازار بزرگ ایران، مجموعه نمایشگاهی بازار بزرگ ایران  با امضای یادداشت تفاهم با دانشگاه علوم پزشکی ایران به بزرگترین مرکز کووید نوزده تبدیل شد. مجموعه بزرگ ایران مال با همکاری و نظارت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی را اندازی شده و با یکصد ایستگاه تزریق قادر است روزانه بیش از بیست هزار نفر را واکسینه نماید.

در مراسم افتتاحیه بزرگترین مرکز واکسیناسیون خاورمیانه یادداشت تفاهم سه جانبه، میان وزارت بهداشت، بنیاد خیریه تات و بازار بزرگ ایران به منظور گسترش همکاری در زمینه واکسیناسیون کرونا امضا شد. دکتر جلیل کوهپایزاده رییس دانشگاه علوم پزشکی ایران در این مراسم با بیان اینکه کشورمان توانسته در مبارزه قاطع با کردونا به الگویی در جهان مبدل شود از بانک آینده و مجموعه بزرگ ایران مال تقدیر و تشکر کرد.

سرهنگ اسماعیل فردی نژاد فرمانده بسیج غرب تهران نیز با قدر دانی از تلاشگران عرصه سلامت، اقدام بازار بزرگ ایران را در راه اندازی مرکز واکسیناسیون کرونا  ستود. شایان ذکر است نحوه مراجعه هم وطنان به مرکز تزریق کرونا در ایران مال مطابق اطلاعیه های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا انجام خواهد شد.