با حکم مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران؛

احمد باقری بعنوان عضو هیات مدیره شرکت گنجینه آتیه کیش معرفی شد

با حکم مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، احمد باقری بعنوان عضو هیات مدیره و نایب رئیس شرکت گنجینه آتیه کیش معرفی شد.

احمد باقری بعنوان عضو هیات مدیره شرکت گنجینه آتیه کیش معرفی شد
صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران

به گزارش پایگاه خبری گزارش خبر، محمد قائمی امیری مدیرعامل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران، در حکمی احمد باقری را بعنوان عضو هیات مدیره شرکت گنجینه آتیه کیش و نایب رئیس هیات مدیره از شرکت های تابعه صندوق ذخیره کارکنان شهرداری منصوب کرد.

در بخشی از این حکم آمده است؛روند رو به رشد امور جاریه و گسترش فعالیت های مجموعه ، مرهون اندیشه های مدبرانه و بهره مندی از همبستگی افکار و تجارت کارا می باشد. لذا  نظر به تخصص شایستگی های علمی و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان عضو هیات مدیره شرکت گنجینه آتیه کیش منصوب می شوید.

لازم به ذکر است زمینه فعالیت شرکت گنجینه آتیه آفتاب کیش که از سال 1393 با موضوع فعالیت در بخش سرمایه گذاری در کلیه فعالیت های مرتبط با صنعت گردشگری اعم از ایجاد، خرید و توسعه شرکت ها و طرحهای مرتبط با اماکن تفریحی، خدماتی، توریستی و فعالیت در زنجیره تامین صنعت گردشگری در کلیه بخش های دولتی و خصوصی، خرید و فروش انواع سهام، مشارکت در طرح های سرمایه گذاری داخلی و خارجی از طریق مشارکت در پروژه ها، طرح ها و سهام شرکت ها، مشارکت در سرمایه گذاری طرح های عمرانی و ساختمانی، انجام کلیه فعالیت های بازرگانی داخلی و خارجی، اخذ و اعطاء نمایندگی داخلی و خارجی در حوزه کالا، خدمات و گردشگری، اخذ تسهیلات و اعتبارات از موسسات مالی و اعتباری و ارزی و خارجی، تامین و ارائه خدمات فنی و مهندسی، تامین خدمات و سرمایه گذاری در کلیه فعالیت های مرتبط و صنعت IT و ICT و خدمات اعم از ایجاد، خرید و فروش و واردات و صادرات کلیه کالاهای مجاز و شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی، فعال است.