آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

مهلت انتخاب رشته داوطلبان آزمون دکتری دانشگاه آزاد اسلامی امروز چهارشنبه، ۸ اردیبهشت، به پایان می‌رسد.

آخرین مهلت انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
گزارش خبر/آزمون دكترا

به گزارش خبرنگاران گروه علم و فناوري گزارش خبر، انتخاب رشته دوره دکتری تخصصی ۱۴۰۰دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبانی که در آزمون سراسری دوره دکتری تخصصی سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده اند، از تاریخ ۳۱ فروردین آغاز و امروز چهارشنبه ۸ اردیبهشت به پایان می‌رسد.

داوطلبان مجاز به انتخاب رشته بر اساس کارنامه صادره از سازمان سنجش آموزش کشور می‌توانند متناسب با مجموعه امتحانی خود حداکثر تا ۸۰ رشته محل را در دانشگاه آزاد اسلامی انتخاب کنند.

داوطلبان لازم است با مراجعه به سامانه www. azmoon. org دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دریافت نمایند. متقاضیان دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنما و درصورت دایر بودن رشته گرایش مورد تقاضای ایشان در دانشگاه آزاد اسلامی از سامانه مذکور انتخاب رشته نمایند.

طبق اعلام مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد، داوطلبان لازم است با کد شناسه انتخاب رشته مندرج در ذیل کارنامه صادره از سازمان سنجش آموزش کشور و کد ملی اقدام به ورود به سامانه نموده و پس از پرداخت وجه ثبت نام نسبت به انتخاب رشته، محل‌های مورد نظر خود به ترتیب اولویت اقدام نمایند.